Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Веритас Техника, регистрирани во Тексас, САД, постави својот оперативен центар во Ningbo зоната за слободна трговија (во Beilun морско пристаниште, вториот по големина пристаниште во Кина) во 2002 година.

ВЕСТИ

WhatsApp Онлајн Chat!